Výkup / Komisní prodej

Vždy potřebujeme malý i velký technický průkaz, zelenou kartu, případně další dokumentaci k motocyklu

Komisní prodej:

Podmínky plnění

Zprostředkovatel se zavazuje informovat zájemce o všech důležitých skutečnostech, které se týkají zprostředkovatelské zakázky a postupovat s potřebou odbornou péči. Zájemce odpovídá za to, že uvedl veškeré údaje o technickém stavu vozidla, zejména všechny vady v jejichž důsledku by se mohlo vozidlo stát pro kupujícího neupotřebitelným. Zprostředkovatel neručí za plnění závazků třetích osob, se kterými zajistil předmět plnění této smlouvy.

Odměna na zprostředkování

Zájemce se zavazuje zaplatit zprostředkovateli odměnu za zprostředkování prodeje ve výši 6%, minimálně 5000KČ (bez DPH) z ceny prodaného vozidla podle uzavřené kupní smlouvy a náklady, které druhá strana nutně a účelně vynaložila při plnění závazku. Je možná osobní domluva na provizi přímo na místě (při nízké ceně motocyklu). Odměna je splatná v den  uzavření kupní smlouvy. Výše odměny zprostředkovateli lze stanovit i dohodou. FINANČNÍ HOTOVOST ZA PRODANÉ VOZIDLO BUDE VYPLACENA ZÁJEMCI AŽ PO PŘEDLOŽENÍ ODHLÁŠENÍ DOKLADŮ NA NOVÉHO MAJITELE V TECHNICKÉM PRŮKAZU. Po případném neúspěchu prodeje, zákazník neplatí nic! Zákazník si může motocykl vzít zpět (Po propadnutí termínu smlouvy -> 2 měsíce od přijetí motocyklu na bazar).

Prosíme zákazníky aby motorku přivezli čistou, v případě že bude motorka špinavá, budeme účtovat mytí motorky - po dohodě a souhlasem. Špinavou motorku nemusíme přijmout do komisního prodeje - děkujeme za pochopení

Výkup:

Pokud potřebujete peníze ihned, váš motocykl vykoupíme. Motorku prohlédneme a poté učiníme nabídku výkupu - cena je vždy k jednání. Asi všichni víme jak fungují výkupy a tak prosíme zákazníky o reálnou představu výkupní ceny (nejedná se o prodejní cenu), děkujeme. Při výkupu vás požádáme o ověřenou plnou moc k převodu motocyklu. Po výkupu vaší motorky zodpovídáme za motorku (technické a jiné vady) při dalším prodeji. 

Šití sedel na míru Výkup moto / komisní prodej Příprava na TK Rozvoz moto Půjčení přepravníku na moto Prodej na splátky
Po - Pá: 9:00 - 17:00 / So: 9:00 - 11:00 / Ne: Zavřeno
Kollárova 2085 (Družstevní) 269 01 Rakovník
tel.: 608 709 159

Powered by Quick.CMS