Služby

Šití a oprava sedel

Přešijeme vaše sedlo dle vašeho prání. Sedlo upravíme přesně tak jak je potřeba, snížit, zvýšit posed, změkčit nebo přitvrdit vypolstrování, různě vytvarovat, prošít či všít vyhřívanou dečku. Fantazie se meze nekladou. Renovace starých roztrhaných motosedaček, cena se odvijí od vybraného materiálu, velikosti a složitosti sedačky.

Lakování, oprava nádrží

Zabíváme se opravou laků, nádrží a plastů. Opravy plechových nádrží po pádu, drobných promáčklin bez poškození laku, opraba nádrží, které tečou.

Příprava na TK

Připravíme váš motocykl na technickou kotrolu, tak aby jste neměli obavy o neschválí technické způsobilosti. 

Půjčení vozíku

Půjčovna převpraníku na 1-2 motocykly, čtyřkolku či zahradní techniku. Přepravník má vlastní sklápěcí nájezdovou rampu, případně naklápěcí celou ložnou plochu. Nosnost vozíku je 550kg nákladu, vlastní hmotnost přepravníku je 120kg.

Výkup / Komisní prodej

Informace k výkupu a komisnímu prodeji motocyklu. Vždy potřebujeme malý i velký technický průkaz, zelenou kartu, případně další dokumentaci k motocyklu, pro bližší informace volejte na tel.: 608 709 159

Dovoz / Rozvoz moto

Dovezeme vám motocykl z bodu A do bodu B, případně u nás zakoupený motocykl až k vám domů. Doprava se účtuje za 1km, počítá se cestam tam i zpět. Cena za 1km je 9,- bez DPH.

Šití sedel na míru Výkup moto / komisní prodej Lakování a oprava nádrží Rozvoz moto Půjčení přepravníku na moto Prodej na splátky Příprava na TK  
Po - Pá: 9:00 - 17:00 / So: 9:00 - 11:30
Kollárova 2085 (Družstevní) 269 01 Rakovník
tel.: 608 709 159

Powered by Quick.CMS