O nás

Moto Rakovník byl otevřen 1.4.2010 (tehdy Motobazar-Rakovník). Založil ho Vít Danaj. Motobazar-Rakovník se nachází ve středočeském kraji ve městě Rakovník v ulici Družstevní, vstup do prodejny je z ulice Kollárova.

Původně se prodejna nacházel v areálu jednoty, ale z prostorových důvodů byl přestěhován. Prodejna má přibližnou kapacitu 40 motocyklů. V motoshopu najdete veškeré oblečení, rukavice, helmy, boty a různé doplňky. V motoshopu lze také zakoupit veškeré filtry, oleje, kosmetiku a další potřeby pro údržbu motocyklu. Veškeré objednané zboží lze vyzvednout do druhého dne od objednání. V motoshopu naleznete převážně oblečení značky Brixton, Ayrton, Rolleft, Oxford, Sparta a další, brašny a kufry značky GIVI a Kappa, přilby značky NOX, Airoh českou Cassidu a další, motorové oleje a kosmetiku značky MOTOREX.

Společnost se zabývá převážně dovozem a prodejem ojetých motocyklů ze zemí EU, komisním prodejem motocyklů, opravou motocyklů a údržbou. Prodejem náhradní dílů na motocykly japonských a evropských značek (Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha, BMW, Aprilia, Ducati a další). Pokud díly nejsou skladem, tak je možnost díly objednat, objednané zboží přijde do 5ti dnů.

Komisní prodej - provize:

Provize na je minimálně 5% ceny z motocyklu nebo pokud je cena motocyklu nižší než 80 000,- tak minimální provize jsou 4 000,- Je možná osobní domluva na provizi přímo na místě (při nízké ceně motocyklu). Po případném neúspěchu prodeje, zákazník neplatí nic! Zákazník si může motocykl vzít zpět (Po propadnutí termínu smlouvy -> 2 měsíce od přijetí motocyklu na bazar). Prosíme zákazníky, aby své motorky do komisního prodeje vozili čisté, v případě kdy moto bude špinavá, budeme po dohodě účtovat poplatek za mytí motocyklu popřípadě moto do prodeje nepřijmeme - děkujeme za pochopení.

Výkup:

Pokud potřebujete peníze ihned, váš motocykl vykoupíme. Motorku prohlídneme a poté učiníme nabídku výkupu - cena je vždy k jednání. Asi všichni víme jak fungují výkupy a tak prosíme zákazníky o reálnou představu výkupní ceny (nejedná se o prodejní cenu), děkujeme.

Splátkový prodej ESSOX:

Umožňujeme prodej na splátky přes společnost ESSOX, jedná se o spotřebitelský úvěr (není to leassing!), po uzavření úvěrové smlouvy se uzavírá i kupní smlouva k danému motocyklu a vy se stáváte majitelem motorky (jste zapsán v TP). Na splátky u nás můžete nakoupit i vybavení na motorku či oblečení (úvěr je možný od 10.000,-). Pro více informací nebo kalkulaci úvěru nás kontaktujte.

Prodejna

Místo kam jsme se v roce 2012 přestěhovali ze stáré prodejny. Obchod má 130 čtverečních metrů. Nedaleko od obchodu se nachází TESCO a AutoStop, prodejna je přímo na hlavní silnici, takže jsme hezky vidět. Před prodejnou je dostačný prostor pro parkování a nakládání motorek. Prodejna má přibližnou kapacitu 30-40 motocyklů.

Prodejna - Stará

Kousek historie - pár řádků a fotek z původní prodejny ve které jsme začínali.

Fotografie z našich cest

Taková malá galerie míst, která jsme navštívili na našich jednostopých vozítkách.

Šití sedel na míru Výkup moto / komisní prodej Příprava na TK Rozvoz moto Půjčení přepravníku na moto Prodej na splátky
Po - Pá: 9:00 - 17:00 / So: 9:00 - 11:00 / Ne: Zavřeno
Kollárova 2085 (Družstevní) 269 01 Rakovník
tel.: 608 709 159

Powered by Quick.CMS