Buffler

 

Český výrobce, české srdce

Jsme česká společnost složená z nadšenců a milovníků vůně benzínu. V Čechách navrhujeme, designujeme, kompletně montujeme a seřizujeme vlastní stroje. Čtyřkolky, dětské čtyřkolky, skútry a rikši. A do každé z těchto mašin vkládáme kousek sebe, jako bychom ji stavěli sami pro sebe.

Garantovaná kvalita

Nejen, že jsou naše stroje za více než příznivé ceny, ale jsou hlavně kvalitní. Při montáži každého stroje pečlivě kontrolujeme každou jeho součástku, i pokud má jít o tu nejmenší matičku nebo hadičku. Stroj, který dostanete do rukou, byl důkladně zkontrolován a otestován, aby plně vyhověl vašim náročným požadavkům na funkčnost i kvalitu zpracování.

Zdroj buffler.eu

Dětské čtyřkolky, motorky

Základní nabídka čtyřkolek a motorek (dirtbike) pro nejmenší. Na výběr jsou kubatury 110ccm, 125ccm a elektromotor. Široká nabírka barevných variant ze kterých si vybere každý.

Pracovní čtyřkolky

Čtyřkolky vhodné pro zábavu ale taky na práci, čtyřkolky s navijákem, tažné zařízení 2x4, 4x4, kubatury 600ccm, 500ccm, 200ccm (vhodná také pro dorostence)

Skútry

Šikovný a zároveň elegantní jednostopý dopravní prostředek do města i na kratší výlety. Dostupný v moderním i tradičním retro designu.

Šití sedel na míru Výkup moto / komisní prodej Příprava na TK Rozvoz moto Půjčení přepravníku na moto Prodej na splátky
Po - Pá: 9:00 - 17:00 / So: 9:00 - 11:00 / Ne: Zavřeno
Kollárova 2085 (Družstevní) 269 01 Rakovník
tel.: 608 709 159

Powered by Quick.CMS